O nas

STUDIO TAŃCA I RUCHU EUFORIA

O nas

EUFORIA powstała z pasji do pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z miłości do tańca. Połączenie tych dwóch rzeczy sprawiło, że w głowie zrodził się pomysł powstania studia. Pasja, umiejętności oraz doświadczenie naszej tanecznej kadry sprawiło, że w naszych zajęciach chce uczestniczyć coraz więcej sympatyków tańca. Od momentu powstania studia rozwinęliśmy swoją ofertę o fitness, oraz kolejne formy aktywności fizycznej jak np. akrobatykę, gimnastykę artystyczną czy pole dance.

Ciągłe szkolenia, udział w warsztatach tanecznych i fitness-owych z instruktorami z całego świata, pozwala nam na przekazywanie naszym podopiecznym ciągle to nowych i ciekawych trendów tanecznych jak i fitness, płynących z najdalszych zakątków świata. Już 4 letnie szkraby, które stawiają swoje pierwsze kroki na parkiecie są dla rodziców wielką dumą możliwość patrzenia na to jak nasze maluchy radzą sobie z tyloma figurami tanecznymi naraz …Bezcenne…

Początkowo dzieci prezentują choreografie przy wsparciu instruktorki, ale bardzo szybko stają się samodzielne i już ich pierwsze występy stają się nie lada atrakcją dla publiczności. Tak oto zaczyna się dla większości uczestników naszych zajęć przygoda z EUFORIĄ… Później jest już tylko ciekawiej…

Oferta naszego studia przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Dla każdego znajdzie się coś ciekawego. Wystarczy zrobić pierwszy krok i zapisać się na zajęcia… a resztą zajmiemy się już my.

TANIEC, FITNESS, ZAJĘCIA SPORTOWE, tak bogatej oferty zajęć nie znajdziecie nigdzie indziej…

Rozwijamy się z myślą o Was i dla Was, cały czas idziemy do przodu…


Studio tańca…

Taniec towarzyszy nam od dziecka. Już w przedszkolu stawiamy swoje pierwsze kroki taneczne. Taniec to sposób na piękną, harmonijną sylwetkę bez wad postawy, lekki chód i kondycję. Żaden inny sport nie wyrabia w takim stopniu wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Pozwala przyjemnie spędzić czas, oderwać się od codzienności, głębiej przeżywać piękno muzyki. Dostarcza niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Najbardziej jednak trzeba podkreślić zbawienny wpływ tańca na ludzką psychikę. Podczas rytmicznych ruchów ciała uwalniają się coraz większe pokłady drzemiącej w organizmie energii, znika depresja, zmęczenie, znużenie, wraca radość życia. Mózg wytwarza w tym czasie hormony szczęścia, tzw. endorfiny , poprawiające nastrój. Taniec jest jedną z najbardziej naturalnych form ludzkiej aktywności, niosący z sobą wiele korzyści- jak choćby ta, że jest to najlepszy i najprostszy sposób zawierania znajomości i nawiązywania kontaktów towarzyskich.

W ofercie studia EUFORIA znajdziecie różne style:

  • BALET
  • BALET z elementami tańca współczesnego
  • TANIEC WSPÓŁCZESNY
  • TANIEC NOWOCZESNY
  • HIP HOP
  • K-POP
  • BREAK DANCE
  • SHUFFLE DANCE

Nasza oferta, skierowana jest dla dzieci od 4 roku życia, bez limitu końcowego..

Studio ruchu…

W naszym studiu znajdziecie mnóstwo wspaniałych aktywności… Fantastyczne zajęcia AKROBATYCZNE, akrobatykę powietrzną na kole AERIAL HOOP oraz na szarfie AERIAL SILKS, GIMNASTYKĘ ARTYSTYCZNĄ jak i zajęcia POLE DANCE dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych… Dodatkowo urozmaicony wybór zajęć FITNESS pozwoli wam dopasować zajęcia idealne dla siebie.

 Założycielka Studia Tańca i Ruchu Euforia

Założycielką „EUFORII” jest JOANNA SZYMCZAK- IMBIEROWICZ. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 11 lat zapisując się do grupy tanecznej „Tempo”. Była to grupa dziewcząt kibicujących. W wieku 15 lat dołączyła do grupy tanecznej „Ekspresja”. Z tą grupą odnosiła liczne sukcesy taneczne, wyjeżdżała na liczne pokazy za granicą i to właśnie ten czas wspomina najmilej. Poza tym co najważniejsze poznała tam wiele wartościowych osób z którymi przyjaźni się do dziś.

W wieku 18 lat rozpoczęła kolejny etap w swoim życiu, została instruktorem tańca. Wtedy to powstała grupa Jump (obecnie FORCE). Dzieci które stawiały wtedy swoje pierwsze kroki taneczne wyrosły dziś na dojrzałych i świadomych swojego ciała bardzo dobrych tancerzy.

Część z nich jest już dorosła i mieszka w różnych zakątkach kraju i świata. Pasja pomogła im w podejmowaniu życiowych decyzji… Są bardzo odważnymi młodymi ludźmi, którzy walczą o swoje marzenia i nie boją się brać życia w swoje ręce. Dzięki wspaniałym relacjom, jakie instruktorka nawiązała z nimi podczas gdy jeszcze tańczyli w EUFORII, kontakt z większością z nich mają ze sobą do dziś.

Asia ma mnóstwo pomysłów, uwielbia zajęcia ze swoimi małymi i dużymi tancerzami. Organizuje: warsztaty taneczne z uczestnikami tanecznych programów TV oraz z wieloma doskonałymi osobowościami tanecznymi, obozy, wyjazdy na turnieje taneczne i wiele innych ciekawych eventów. Nieustannie szkoli się i podnosi swoje kwalifikacje. Uzupełnia wiedzę na licznych warsztatach i szkoleniach z tańca i fitnessu, śledzi również aktualne trendy w obu tych dziedzinach…

To wszystko daje jej wielką satysfakcję i sprawia ogromną przyjemność. Zajęcia odbywają się w radosnej i przyjacielskiej atmosferze, co sprawia, że tak dużo osób jak już raz przyjdzie na zajęcia zostaje na dłużej.

Z upływem lat jak studio EUFORIA rozbudowywało swoją ofertę udało jej się stworzyć również wspaniały TEAM. Instruktorzy EUFORII to wspaniali ludzie, którzy nie trafiają tu z przypadku… To właśnie ich wnikliwie poszukuję Asia!

Gdy chce dodać kolejne zajęcia do oferty, wszystko musi pasować do idei studia, a instruktor prowadzący zajęcia, musi emanować pozytywna energią. Jego kwalifikacje i umiejętności pracy z grupą sprawiają, że wokół siebie budują oni silną grupę swoich stałych pasjonatów aktywności fizycznej i EUFORYCZNA rodzina się powiększa?


Studio Ruchu…

Dbamy w EUFORII o dzieci, młodzież oraz dorosłych…

Dajemy im wachlarz możliwości aktywności fizycznej. Do wyboru z naszej oferty są zajęcia fitness o różnej intensywności i specyfice, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wprowadzamy również dużo zajęć innowacyjnych, których nie znajdziecie w najbliższej okolicy, są tylko i wyłącznie w naszym studiu. Kładziemy też duży nacisk na rozwój ruchowy dzieci i młodzieży.

Profesjonalny i bezpieczny sprzęt do zajęć akrobatycznych, daje im niesamowite możliwości rozwoju, a przestronne i klimatyczne wnętrza z bogatym zapleczem higieniczno- sanitarnych podnoszą komfort ćwiczeń każdego uczestnika zajęć. Wychodzimy również naprzeciw waszym potrzebom…

Słuchamy, obserwujemy oraz reagujemy…

Dbamy o was i wasze otoczenie, dokładamy wszelkich starań aby miejsce, które wybieracie na swój trening, było wam tak bliskie jak nam. Zdecydowanie jedną z zalet jaka wyróżnia nas spośród innych, to atmosfera panująca w naszym studiu… JEST PO PROSTU NIESAMOWITA!!!

CZEKAMY NA WAS Z EUFORIĄ!!!:)


Sale

Nagród

Instruktorów

%

Polecający