NOWA GRUPA POLE DANCE- TRWA NABÓR!

NOWA GRUPA POLE DANCE- TRWA NABÓR!

Taniec na rurze, jest to połączenie tańca i akrobatyki wykonywane na pionowym drążku- rurze. Najpopularniejsza w ostatnim czasie sztuka akrobacji na rurze. Wkroczymy w zupełnie inna formę ruchu. Poznamy bardziej zmysłową część naszego taneczne “ja”. Uwolnimy więcej kobiecości , pozbędziemy się wszystkich kompleksów, bo to jest czas dla was drogie panie, chwila gdzie zostawicie codzienność za drzwiami i wkroczycie na salę z uniesioną głową i oddacie się swojej pasji bez reszty. Na zajęciach nauczycie się jak wykonywać różne pozycje, obroty, i inne kombinacje na rurze..

O zajęciach Pole Dance:  Zajęcia, na które zapraszamy, łączą naukę tańca i elementów akrobatycznych, przy okazji gwarantując fantastyczną zabawę. Każdy trening ma charakter kameralny i rozpoczyna się rozgrzewką.

Dzięki temu stopniowo i w sposób kontrolowany przygotowujemy mięśnie, jednocześnie je wzmacniając. Następnie przez godzinę uczymy się układu tanecznego, obrotów i elementów akrobatyki, dostosowanych do poziomu nauki oraz indywidualnych umiejętności.

Jednocześnie pole dance, to znakomity trening kardio, który wpływa pozytywnie na koordynację i elastyczność ciała. Jest on nie tylko świetnym sposobem na pozbycie się dodatkowych kilogramów, ale i wyjątkowym bodźcem do rozwoju własnej kobiecości, który w dodatku nigdy nie jest nudny. Rozbudzi on zmysły, a skrytym osobom doda pewności siebie.

Artyleryjska 1,

EUFORIA GNIEZNO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *